• Fragman
 • Tek Part
 • Geçmişin en iyi ve en büyük gemilerden birisi olan Titanik hakkında yaşanmış olaylardan konu almış kaliteli bir filmdir. Titanik uzun bir sefere çıkmak için son dakikalarda yolcularını almaya devam ediyor ve daha sonra yolcu alımını tamamlayıp motorlar çalışmaya başlıyor. Uzun bir sefere çıkmaya başlayan Titanik içinde ise bir genç erkek ile bir genç kız tanışıyor ve bu tanışmaları aşka dönüşüyor. Bir süre sonra ise Titanik için felaket meydana geleceğinden habersiz olan kaptanlar buz kutbunu son anda fark ediyorlar ama, iş işten çoktan geçmiş oluyor. Titanik çok ağır bir hasar aldıktan artık batmaya başlıyor. Gemide olan yolcuların hemen tahliyesi başlasa bile, bir çok insana yetecek kadar flika bulunmuyor. Bu nedenden yolcuların bir çoğu geminin içinde kalarak gemi ile birlikte batmaya başlıyor. Genç erkek ve genç kız ise aşklarından vede sevgilerinden dolayı soğuk suların içinde birbirlerini bırakmak istemiyor. Genç erkek soğuk suların içinde donuyor ama genç kız, yardım gemileri tarafından kurtuluyor ve bu efsane yıllar boyu unutulmuyor.

  Ülke :

  Tür : Aile, Dram, Genel, Gerilim, IMDB 7 +, Romantik, Tarih, Türkçe Dublaj

  İzlenme : 49 izlenme

  İmdb :

  Tarih :

  Etiketler : , , ,

  Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

  Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]

  Bu film için % yorum yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

  • Sonu çok kötü bitti, başındaki gibi keyif vermedi diyebilirim başka bir filme bakarak zaman geçirsem daha iyi olacaktı.