• Fragman
 • Tek Part
 • Tek Part
 • Takip – The Rower filmi altyazı olarak sitemize eklenmişdir. Filmde, Batı ekonomisinin çöküş yaşamasının on yıl ardından, Avustralya madenleri halen daha aktiftir; canlı kalmayı başaran endüstri, umutsuz ve tehlikeli adamların hedefi olmuştur. Erik, böyle bir suç örgütü tarafından soyulur ve böylesine zor bir zamanda tüm varlığı olan arabasını kaybeder. Kanun ya da yasanın kalmadığı bu yerde artık aklındaki tek düşünce intikamdır. Çeteyi bulmak üzere yola çıkar, ancak bulabildiği tek kişi yaralanınca yarı yolda bırakılan, yarım akıllı Rey olur. İki adam bir araya gelir ve sonuçlarını kendilerinin dahi hayal edemeyeceği bir yolculuğa çıkarlar. Keyifli seyirler..

  Ülke :

  Tür : 2014, Bilim kurgu, Genel, Suç

  İzlenme : 333 izlenme

  İmdb :

  Tarih :

  Etiketler : , , ,

  Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

  Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]

  Bu film için % yorum yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

  • Film bilimkurgu türünde görünüyor ama çok alakası yok. Arabsı çalınan bir adam çalanların peşine düşüyor. Avustralya’nın ıssız bucaksız topraklarında geçiyor. Çok fazla diyalog yok. Oldukça iyi bir film. Sonuna kadar sıkılmadan izliyorsunuz. Karakterler ilginç ve iyi canlandırırmış.