Hızlı ve Öfkeli 8 izleyicileri için yeni filmi ile karşımıza inanılmaz sahneler ile çıkıyor. Suça bulaşarak hayatlarını zor duruma sokan arkadaşları yeni maceralar beklerken tehlikeli bir kadın Dom’un karşısına çıkacak ve onu arkadaşlarından uzaklaştırma riski ile karşı karşıya bırakacaktır. Suçlarından en son yaptıkları operasyon sayesinde kurtulan ve adlarını temize çıkaran bu arkadaş grubunun kimisi emekli olmayı tercih etmiş, kimisi ise tatil yaparak hayatlarının tadını çıkartmak istemiştir. Fakat bu durum fazla sürmeyecek ve Chiper isminde bir kadının Dom’un hayatına girerek onu bazı işlerin içine sokmak istemesi ile değişecektir. Dom, tehlikeli işlerin içine girmeye hazırlanırken ekibinden kalan diğer arkadaşları onu kurtarmak için peşinden gitmeye hazırlanacaktır. Hızlı ve Öfkeli filminin en sürükleyici ve en son çekilen filmini Türkçe Altyazılı olarak hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Ülke :

Tür : 2017, Aksiyon, IMDB 7 +, Suç, Türkçe Altyazılı

İzlenme : 82 izlenme

İmdb :

Tarih :

Etiketler : , ,

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]

Bu film için 3 yorum yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

  • Yakından takip ettiğim bir filmi buradan bulmaktan çok mutlu oldum.

  • Sonu çok kötü bitti, başındaki gibi keyif vermedi diyebilirim başka bir filme bakarak zaman geçirsem daha iyi olacaktı.

  • Bu gün sitenizi yeni buldum gerçekten çok iyiydi.